Zakup wody perfumowanej na prezent

Jeśli przyszło Ci do głowy, aby obdarować znajomego ładnymi perfumami, musisz wiedzieć, w jaki sposób je kupić, aby były rzeczywiście trafionym prezentem. Raczej nie decyduj się na zakup w sytuacji, w której słabo znasz gust jubilata czy solenizanta. Perfumy bezpieczniej jest wręczyć osobie, która jest Ci naprawdę bliska. Dzięki temu ryzyko pomyłki jest znacznie mniejsze, a poza tym wówczas taki podarunek może być odebrany jako coś intymnego.

Woda perfumowana męska a typ faceta

Jeśli szukasz perfum dla mężczyzny, zastanów się, jakim jest typem. To może być bardzo pomocne podczas wyboru rodzaju zapachów, które mu się podobają. Dzięki temu znacznie zawęzisz obszar swoich poszukiwań. Mężczyźni lubiący sport, zazwyczaj gustują w zapachach cytrusowych, orzeźwiających i stosunkowo lekkich. Nieraz są to aromaty mało trwałe, ale też bardzo pobudzające i energetyczne. Z kolei zapachy drzewne bardziej odpowiadają mężczyznom dojrzałym i wytwornym. Są to wonie głębokie, ciepłe, kojarzące się z luksusem. Eleganckim panom może się także spodobać woda perfumowana męska o zapachu korzennym, zawierająca nuty cynamonu, pieprzu czy kardamonu. To dla panów silnych, znających swoją wartość, ale i statycznych. Mężczyznom bardziej rozrywkowym zwykle podobają się nietypowe połączenia, na przykład lawendy z cytrusami i paczulą, także kombinacje z dodatkiem mchu i aromatycznych ziół. Ci natomiast, którzy lubią intrygować i roztaczać wokół siebie czar, prawdopodobnie wybiorą słodkawy zapach orientu. To połączenie woni przypraw, wanilii, piżma czy kadzideł. Jeśli zaś mężczyzna ceni sobie klasykę, to bezpiecznym wyborem dla niego będą perfumy szyprowe. Taka woda perfumowana męska stanowi połączenie nut drzewnych i cytrusowych.

Perfumy dla kobiety – jak kupić?

A co jeśli osoba, którą chcesz obdarować perfumami jest kobietą? Podczas wyboru zapachu idealnego dla niej, powinieneś kierować się podobnymi zasadami, jak przy wyborze perfum dla mężczyzn. Oczywiście, zapachy kobiece są często nieco inne niż męskie, ale występują w nich te same rodzaje aromatów. Perfumy kobiecie przede wszystkim, z natury są lżejsze, choć mogą się zdarzać wyjątki, co do tej reguły. By wybrać najlepszy zapach dla niej powinieneś znać jej osobowość i charakter. Dobrze byłoby też wiedzieć, jakie wonie są dla niej przyjemne. Można porozmawiać na ten temat lub wyszpiegować, jaki zapach ma w łazience (należałoby się jednak upewnić, że to na pewno jej ulubiony). Następnie należy po prostu poszukać perfum w podobnym guście, to znaczy takich, które składają się z tego samego rodzaju zapachów. Dzięki temu szansa trafienia na idealne perfumy dla niej jest znacznie większa.

Idealna woda perfumowana męska i damska

Wybór perfum, które spodobają się danej osobie, nie jest prosty, dlatego warto dawać takie podarunki ludziom, których zna się naprawdę dobrze. Dzięki temu jesteś w stanie uniknąć wpadki i podarowania rzeczy, która będzie się tylko kurzyła w szafie. Jeśli znajoma jest kobietą delikatną i subtelną, to nie kupuj jej bardzo intensywnych, korzennych perfum, bo prawdopodobnie nie przypadną jej do gustu. Jeśli zaś woda perfumowana męska ma spełnić swoje zadanie, to też wybierz taką, która pasuje do osobowości znajomego mężczyzny.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *