Jak wybrać perfumy dla swojego mężczyzny?

Każdy mężczyzna ma swoje upodobania zapachowe. Jeśli więc chcesz sprawić swojemu partnerowi przyjemność i obdarować buteleczką perfum, które mu się spodobają, musisz mniej więcej znać jego preferencje. Jeśli już używa jakichś zapachów, sprawdź, jakiego typu są to wonie. Pomoże Ci w tym nasz artykuł.

Woda perfumowana męska, którą on już ma

Sprawdź zapach, który podoba się Twojemu mężczyźnie. Czym „psika się” najczęściej? Określ przede wszystkim, czy są to perfumy korzenne, cytrusowe, szyprowe czy drzewne. A może stanowią one połączenie tych typów zapachów? Jeśli nie masz pojęcia, jaki jest używany przez niego aromat, możesz po prostu sprawdzić, jak nazywa się woda perfumowana męska, której on używa. Następnie sprawdzisz sobie informacje o niej w Internecie. Dzięki temu łatwo dowiesz się, z jakiej grupy zapachowej są składniki użyte do stworzenia jego perfum. To bardzo pomoże Ci, kiedy będziesz szukała nowego flakonika dla niego. Upewnij się jednak dwa razy, czy woda perfumowana męska, którą odkryłaś w łazience, to na pewno jego ulubiony kosmetyk. Może być bowiem tak, że Twój mężczyzna ma też perfumy, których nie używa, bo przestały mu się podobać albo stanowią nietrafiony podarunek. Jeśli to je wybierzesz jako bazę do poszukiwań, to prawdopodobnie nie uda Ci się wybrać dobrego prezentu.

Wycieczka do perfumerii

Kiedy już wiesz, jaki typ zapachów lubi Twój mężczyzna, udaj się do jednej z perfumerii w Twoim mieście. Tam zyskasz profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego podarunku dla ukochanego. Poza tym sama będziesz mogła powąchać różne kosmetyki i stwierdzić, czy podobają się również Tobie. To ważne, ponieważ to Ty głównie będziesz je czuła na skórze swojego mężczyzny. Kiedy powiesz ekspedientce, jaki rodzaj zapachów odpowiada Twojego facetowi, na pewno da Ci kilka propozycji nowych zapachów z tej samej grupy. Wskazane jednak, abyś wiedziała także na jaką okazję mają być te perfumy. Czy chcesz, aby podarowana przez Ciebie woda perfumowana męska była używana przez niego na co dzień? A może ma to być kosmetyk na wyjątkowe okazje? Decyzja należy do Ciebie. Zastanów się też, kiedy Twój partner używa perfum. Czy gdyby miał nowy zapach, skrapiał by się nim codziennie? Dzięki znajomości odpowiedzi na te wszystkie pytania, ekspedientce łatwiej będzie coś Ci zaproponować, a jej sugestie lepiej wpasują się w Twoje oczekiwania.

Jaka woda perfumowana męska mu się podoba?

Jeśli chcesz z większym prawdopodobieństwem stwierdzić, które perfumy mu się podobają, a które nie, to zaproś go na zakupy. Podczas wspólnego chodzenia po galerii handlowej, wstąpcie na chwilę do jednej z perfumerii. On nie musi wiedzieć, że szukasz dla niego prezentu. Po prostu spędźcie miło czas, testując różne perfumy. Ty pokazuj mu zapachy, które podobają się Tobie, a on niech da Ci powąchać tych, które uszczęśliwiłyby jego. Oczywiście, nie zapomnij zerknąć, jak nazywają się kosmetyki, które szczególnie chwalił. Konspiracyjnie możesz zapisać je sobie na telefonie. Nie zaszkodzi też przy okazji porozmawiać o tym, na jaką okazję chcielibyście mieć perfumy. W sposób dyskretny (zwłaszcza, gdy święto, na które szukasz prezentu jest jeszcze daleko) dowiedz się od niego jak najwięcej na temat wymarzonego kosmetyku.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *